We provide urban service machines for various needs. Whether you need street sweepers, garbage trucks, or any other equipment, we have the right solution for you. If you want to learn more about our products and services, or if you have any questions or feedback, please feel free to contact us.

Get In Touch

Call Now
+98 3135720271
3135720271
Quick Email
parmissanat@gmail.com

بالابرها راه‌حلی برای دسترسی به ارتفاعات

بالابرها ابزاری قدرتمند و کارآمد برای دسترسی به ارتفاعات مختلف در صنایع و مشاغل گوناگون هستند. این مقاله به بررسی انواع بالابرها، کاربردها و مزایای آنها می‌پردازد و به شما در انتخاب بالابر مناسب برای نیازهایتان کمک می‌کند.

جاروب خیابانی، گامی مهم در جهت حفظ سلامت شهر و شهروندان

پاکیزگی و نظافت معابر و خیابان‌ها، نقشی حیاتی در سلامت و زیبایی شهر و همچنین ارتقای کیفیت زندگی شهروندان ایفا می‌کند. در این میان، جاروب خیابانی به عنوان یکی از اقدامات اساسی در نظافت شهری، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

تولید داخلی در کشورهای در حال توسعه

تولید داخلی یکی از عوامل مهم رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورهای در حال توسعه است. تولید داخلی به معنای تولید کالاها و خدمات با استفاده از منابع و توانایی‌های داخلی کشور است.

ماشین های خدمات شهری

ماشین آلات خدمات شهری به مجموعه ای از دستگاه هایی گفته می شود که برای انجام امور نظافتی و خدماتی در شهرها طراحی و ساخته شده اند. این دستگاه ها می توانند عملکردهای مختلفی داشته باشند. این ماشین آلات با استفاده از سیستم های هیدرولیک، الکترونیک، مکانیک و پنوماتیک بر روی شاسی خودرو های سنگین کنترل می شوند.

اهمیت ماشین آلات خدمات شهری در کشورهای در حال توسعه

در کشورهای در حال توسعه، ارائه خدمات شهری مناسب به دلیل کمبود منابع و زیرساخت‌ها، چالشی بزرگ محسوب می‌شود. در این میان، ماشین‌آلات خدمات شهری نقش حیاتی در ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه پایدار کشور ایفا می‌کنند.

اهمیت دستگاه جاروب خیابانی در حفظ بهداشت و زیبایی شهرها

در دنیای امروز، نظافت و پاکیزگی معابر و خیابان‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. جاروب خیابانی به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای نظافت شهری، نقشی کلیدی در حفظ بهداشت و زیبایی شهر ایفا می‌کند.

جک هیدرولیک چیست؟

جک هیدرولیک وسیله‌ای است که در آن نیرویی بر روغن موجود در یک استوانه کوچک وارد می‌شود. این نیرو سبب می‌شود که روغن غیر قابل تراکم به استوانه بزرگ منتقل شود. روغن به پیستون استوانه بزرگ فشار می‌آورد و باعث بلند شدن بار روی استوانه (مثلا ماشین) می‌شود. مکانیزم کار ماشینهای جرثقیل ، و غیره نیز چنین می‌باشد که در عین سادگی ، کار مفید زیادی با بازده بالا انجام می‌دهد

جاروب صنعتی

دستگاه نظافت صنعتی سوییپر(جاروی صنعتی) یا جاروی خیابانی یک دستگاه مکانیزه پر قدرت و بسیار کارآمداست که می تواند عمل نظافت و جارو کردن و مکش آلودگی هایسطوح در محیط های وسیع را با سرعت و کیفیت و مناسب انجام دهد.

مفهوم PTO

PTO در واقع مکانيزمي است که تعدادي شفت محرک را براي بکار انداختن تجهيزات کمکي در برخي از خودروهاي خاص فراهم سازد.

تکنولوژی جدید برای کامیون حمل زباله

امروزه ماشین های خودران جایگاه ویژه ای در صنعت خودروسازی پیدا کرده است و تمامی خودرو سازان بزرگ جهان در تلاش هستند تا یک محصول خودران در سطح 4 یا 5 وارد بازارکنند .ولی همچنان تکنولوژی های خودران به بلوغ کامل خود نرسیده اند تا محصولی مستقل بدون نیاز به دخالت راننده راهی خیابان کنند

ماشین یا دستگاه بازو غلطان

ماشین یا دستگاه بازوغلطان، یکی از انواع ماشین آلات خدمات شهری است که با داشتن مخزن قابل جابجایی، در صنعت حمل و نقل استفاده میشود.

ماشین یا دستگاه یا کامیون کمپرسی

ماشین کمپرسی نوعی کامیون است که بر روی آن اتاقک حمل با ظرفیت مشخصی نصب شده است. که به جهت حمل و نقل مصالح ساختمانی و یا نخاله های ساختمانی، خاک برداری در معادن و موادی مشابه کاربرد دارد.

ماشین جدول شوی

ماشین یا دستگاه جدول شوی، یکی از انواع ماشین آلات خدمات شهری است که به منظور شستشوي جدول ها و گارد ريل هاي كنار جاده‌ها و معابر بکار گرفته میشود.

ماشین لجن کش

ماشین یا دستگاه لجن کش ، یکی از انواع ماشین آلات خدمات شهری میباشد که با هدف جمع آوری آب های گل آلود و فاضلاب های صنعتی و خانگی بکار گرفته مي شود.

ماشین حمل زباله

ماشین یا دستگاه حمل زباله ، یکی از انواع ماشین آلات خدمات شهری میباشد که با هدف تسهیل در امر جمع آوری زباله بکار گرفته میشود.

ماشین آلات خدمات شهری چیست؟

ماشین آلات خدمات شهری مجموعه دستگاههایی هستند که به هدف مکانیزاسیون امور خدماتی ارگانها و سازمانهای مرتبط با خدمات شهری به ویژه شهرداری ها، ساخته میشوند.

شرکت بهار صنعت پارمیس

شرکت بهار صنعت پارمیس فعالیت خود را در زمینه تولید ماشین آلات خدمات شهری با استفاده از دانش و تجربه متخصصین داخلی با هدف اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم شروع نمود و در این مدت موفق به تولید محصولات متنوع با شرایط جغرافیایی و اقتصادی هر شهر شده است.